Międzynarodowa Wystawa DESIGN a SZTUKA

Zapraszamy do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu w przestrzeni Muzeum Narodowego w Gdańsku (Oddział Sztuki Nowoczesnej) - międzynarodowej wystawie zatytułowanej Design a Sztuka.
Wernisaż: 16 maja 2015 o godz. 18.00 w Pałacu Opatów.
Wśród wielu artystów swoje prace pokazywać będą wykładowcy naszej uczelni: dr Joanna Apanowicz i prof. Anna Frąckowicz.

Zaplanowana na okres 16 maja-31 sierpnia wystawa zaprezentuje obiekty sztuki i obiekty użytkowe ukazane w ich nieoczywistych odsłonach ukazujących trudności w klasyfikacji, a wykonane przez pracowników naukowych niemalże wszystkich polskich uczelni wyższych oraz wielu zagranicznych z 8 krajów europejskich.