WYCIECZKA: NORMANDIA, PARYŻ (10 DNI)

WYCIECZKA: NORMANDIA, PARYŻ

Termin: LISTOPAD (zapisy w dziekanacie uczelni)
Organizator: dr Beata Cholewa-Mazurowska
Opieka: dr Beata Cholewa-Mazurowska, mgr Małgorzata Gawrysiak-Bańkowska
Cena: 1910 zł/os
Pierwsza wpłata: (min. 500,00 PLN) na konto bankowe biura podróży powinna być dokonana w terminie od 15 do 24 czerwca. Realizacja pierwszego przelewu stanowić będzie potwierdzenie umieszczenia na liście uczestników wycieczki. Istnieje możliwość realizacji wpłat cząstkowych, podczas kolejnych miesięcy. Do 15 października na koncie biura powinna znajdować się pełna kwota opłaty za wycieczkę.
Wpisując się na listę chętnych należy podać: imię, nazwisko, numer telefonu, wydział i rok studiów.

Numer konta, na który należy przelać pieniądze zostanie podany w połowie lipca i dlatego chętni do udziału w wycieczce proszeni są o zaglądanie na stronę szkoły i sprawdzanie aktualnych informacji dot. wyjazdu.

Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 20 czerwca o godz. 12.00 na terenie uczelni.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem wycieczki