Międzynarodowe Targi Mody

Ptak Fashion City zaprasza na Międzynarodowe Targi Mody

Niebawem rozpocznie się III edycja Międzynarodowych Targów Mody! I tym razem będą tam nasi studenci i absolwenci, prezentujący autorskie kolekcje.

28–30 SIERPNIA 2015 Ptak Fashion City Rzgów k/Łodzi
Zbliża się III edycja Międzynarodowych Targów Mody, jednego z największych cyklicznych wydarzeń modowych, odbywającego się w Ptak Fashion City. Zarówno I jak i II edycja Międzynarodowych Targów Mody zakończyła się ogromnym sukcesem biznesowym, marketingowym i medialnym, zdobywając uznanie najlepszych polskich i zagranicznych producentów, a także handlowców oraz modowych specjalistów.
Już od 28 sierpnia 2015 roku Ptak Fashion City zaprasza na Międzynarodowe Targi Mody

Najlepsze kolekcje wystawców mogą liczyć na wyjątkowe nagrody – Złote Manekiny, specjalne wyróżnienia w kategoriach: „Najlepsza Marka”, „Najlepszy Produkt”, „Najlepszy Producent”, „Odkrycie roku”.