Wystawa ISTNOŚĆ

Wystawa Istność

Zapraszamy na otwarcie wystawy Grupy 0+: Anna Frąckowicz, Izabela Łapińska, Tamara Sass.
Prof. Anna Frąckowicz jest wykładowcą Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi.

Czas: sobota 17 października 2015 roku o godz. 16.00.
Miejsce wystawy: Centrum Kultury "Browar.B" Włocławek

„Istność” to wspólna wypowiedź trzech niewątpliwie różnych osobowości, artystek tworzących grupę 0+: Profesor naszej uczelni - Anny Frąckowicz oraz jej koleżanek artystek: Izabeli Łapińskiej i Tamary Sass,. Mają zbliżone zainteresowania, cechuje je podobna, nienasycona dociekliwość oraz jakość plastycznego warsztatu. Odmienność uprawianych przez nie dyscyplin (grafika, fotografia, formy rzeźbiarskie wykonane przy pomocy włókien) oraz zróżnicowanie środków nie stanowiły przeszkody dla wykreowania spójnego, choć zróżnicowanego, obrazu człowieka nękanego niepokojem istnienia. Prace są głębokim studium istnienia człowieka.