Wystawa Rzemiosł Artystycznych Miłosza Gortyńskiego

Już w piątek 20 listopada w "Czarnej Galerii" Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi rozpocznie się Wystawa Rzemiosł Artystycznych Miłosza Gortyńskiego - studenta WSSiP.
Tematyka prezentowanych prac skupiać się będzie wokół motywów marności i kruchości życia, a także ludzkiej natury i psychiki. Twórczość studenta wzornictwa przemysłowego obejmować będzie grafikę, malarstwo oraz rzeźbę. Wystawa potrwa do 4 grudnia.

Wernisaż z Wystawy Rzemiosł Artystycznych Miłosza Gortyńskiego prezentujemy w powyższej fotorelacji.

Podsumowując piątkowe wydarzenia artystyczne z przyjemnością pokazujemy film Romana Kardasza, studenta pierwszego roku Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!