Konkurs ART OF PACKAGING 2016

Opakowanie na pestki i ziarna, Magdalena Witkowicz

Kolejne raz zdolni Studenci i Absolwenci Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania mogą pochwalić się sukcesem w Konkursie ART OF PACKAGING 2016. W tym roku nominowani do nagrody głównej w kategorii Opakowanie Smakowite zostali:

- Pudełko dla kotów opakowania na suchą karmę dla kota Hanna Artemenko, Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi,

- Spices opakowanie jednorazowe, półka oraz ekspozytor na przyprawy Marta Nieborak, Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi,

- Zdrowie to pestka! opakowanie na pestki i ziarna Magdalena Witkowicz, Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi,

- Sprężyste pudełko opakowanie dla różnego rodzaju produktów Marek Roszak, Szkoła Projektowania i Reklamy w Łodzi.