Sukces Alicji Wydmańskiej

Identyfikacja wizualna - Przewozy Regionalne

Stało się już tradycją, że co roku na stronie: http://fontnieczcionka.pl publikowane są najlepsze dyplomy uczelni artystycznych. Tak stało się i tego roku, choć organizatorzy nie spodziewali się tak ogromnego zainteresowania i takiej ilości prac.W związku z tym postanowili opublikować całe wydanie poświęcone na „Dyplomy ASP 2015”, dzieląc je na następujące kategorie: Intermedia, Identyfikacje, Ilustracje, Kroje pisma, Produkty, Wzornictwo/architektura, Publikacje książkowe.

Spośród nadesłanych prac wybrano 22 dyplomy z całej Polski.
Wśród wyróżnionych jest dyplom pani Alicji Wydmańskiej, absolwentki WSSiP za identyfikację wizualną Przewozów Regionalnych.