Wernisaż prac Sergiusza Sachno - Cherchez la femme

www.plonsk24.pl

W najbliższą sobotę 11 czerwca, w czasie kolejnej edycji Smoszewskiego Festiwalu Kultury zobaczymy „Emigrantów” Sławomira Mrożka, wernisaż fotografii "Cherchez la femme" oraz posłuchamy koncertu Moriah Woods.

Festiwal uświetni także wernisaż prac Sergiusza Sachno "Cherchez la femme", który specjalizuje się w fotografii portretowej, teatralnej, mody i ogólnie reklamowej. Jest autorem licznych plakatów, okładek płytowych, książkowych i programów teatralnych. Był autorem wystawy Stulecie Polaków. Zajmuje się pracą dydaktyczną w dziedzinie fotografii. Prowadzi zajęcia z portretu i aktu na Studium Fotografii przy ZPAF, a także jest wykładowcą fotografii reklamowej w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Doktorat z fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.