Komunikacja wizualna - dyplomy

27 czerwca i 2 lipca 2016 roku odbyły się obrony dyplomowe siedmiu młodych, zdolnych projektantów grafiki (specjalność komunikacja wizualna), studiujących w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Na dowód, tego, co się działo i co oglądaliśmy wspólne z komisją egzaminacyjną, przedstawiamy krótką fotorelację. Dyplomy zaprojektowane przez Edytę Babulę, Monikę Koślińską, Ustynę Łukashczuk, Natalię Nowakowską, Martę Ślusarską, Grzegorza Wysogórskiego, Pawła Zająca zostały ocenione bardzo dobrze.
Jakość prac, które zobaczyliśmy upewnia nas, że studenci dobrze wykorzystali swój czas nauki. Doświadczenia zdobywali w wielu pracowniach projektowych. To niewątpliwie pomoże im radzić sobie już poza uczelnią. Stali się bowiem projektantami grafiki o wysokich umiejętnościach i dużej kulturze projektowania.