Prezentacja dyplomu

Dyplom - Ustyna Lukaszczuk - Wydział Wzornictwa WSSiP

Z wielką przyjemnością prezentujemy naszą kolejną dyplomantkę, tym razem rodem z Ukrainy, panią Ustynę Lukaszczuk. Projekt jest opracowaniem graficznym dwujęzycznego, polsko-ukraińskiego czasopisma dla dzieci pt. „Świat dziecka”. Praca została zrealizowana na Wydziale Wzornictwa WSSiP w Łodzi, w zakresie specjalności Komunikacja Wizualna. Autorka zwróciła szczególną uwagę na dwujęzyczność wydawnictwa, co podkreśliła zarówno rozróżnieniem typograficznym jak i kolorystycznym, które jest konsekwentnie stosowane we wszystkich elementach tej publikacji. Dużym atutem projektu jest jego oprawa ilustracyjna, pięknie współgrająca z tematyką artykułów.
Komisja oceniła dyplom pozytywnie i tym samym pani Ustyna Lukaszczuk otrzymała tytuł magistra sztuki.
Serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów!