WSSiP na Międzynarodowych Targach Mody Fast Fashion

Międzynarodowe Targi Mody Fast Fashion

W dniach 16-18 września 2016 roku odbędzie się największe otwarte wydarzenie modowe w Polsce – Warsaw Fashion Week i V EDYCJA Międzynarodowych Targów Mody Fast Fashion, która po raz pierwszy odbędzie się w Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie pod Warszawą.

Podczas targów rozstrzygnięty zostanie konkurs dla młodych projektantów – YOUNG FASHION AWARDS. Udział w konkursie wezmą przedstawiciele 6 szkół mody: Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania z Łodzi, Politechniki Łódzkiej – Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów, Akademii Sztuk Pięknych z Krakowa, Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Krakowskich Szkół Artystycznych oraz Via Moda.

W tym roku gośćmi honorowymi targów będą: Patrizia Gucci, Anna Fendi, Àgatha Ruiz de la Prada, Eva Minge, Maciej Zień, Narendra Kumar, Michał Starost, Łukasz PODWIKA, House of BYFIELD, Carmen Emanuela POPA, Milita NIKONOROV i wielu innych - przedstawicieli świata mody, którzy swoją obecnością uświetnia wrześniowy WARSAW FASHION WEEK w Ptak Warsaw Expo.

Zachęcamy do udziału i zapoznania się z harmonogramem wydarzenia!