Ślubna dekoracja w restauracji i na tarasie na wysokości 1800 m n.p.m

Ślubna dekoracja w restauracji i na tarasie

Czy pamiętają Państwo polsko-francuskie ogłoszenie publikowane na fejsbukowej stronie Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania, skierowane do naszych studentów lub absolwentów, zachęcające do zaprojektowania ślubnej dekoracji w restauracji i na tarasie na wysokości 1800 m n.p.m, a wszystko to z widokiem na Mont Blanc?

Dziś pokazujemy realizację tego projektu i młodych odważnych projektantów (studentów architektury wnętrz WSSiP) - Martynę Midel i Bartłomieja Rakowskiego, którzy poza zdobytym doświadczeniem, zdobyli wielu przyjaciół i mnóstwo wspaniałych wspomnień i referencji.