Konkurs na plakat dla studentów WSSiP

Konkurs na plakat promujący rok jubileuszowy Marka Edelmana

Katedra Komunikacji Wizualnej zaprasza wszystkich studentów Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowanie do udziału w konkursie na plakat promujący rok jubileuszowy Marka Edelmana, patrona Centrum Dialogu w Łodzi. Szczegółowe informacje i regulamin konkursu są dostępne u pedagogów Katedry Komunikacji Wizualnej (sala B5).
Ogłoszenie wyników jest planowane na 20.01.2017. Konkurs będzie zakończony wystawą wybranych plakatów na terenie Centrum Dialogu, oraz wykorzystaniem zwycięskiej pracy w promocji przyszłorocznych wydarzeń jubileuszowych w Centrum.

17 listopada (czwartek) o godzinie 12.00 mamy zaplanowane spotkanie w Centrum Dialogu (ul. Wojska Polskiego 83), gdzie zostanie nam przedstawiona sylwetka Marka Edelmana.
Wszystkich pedagogów i studentów serdecznie zapraszamy :)

Szczegółowe materiały konkursowe:

- link do logo Centrum i zdjęć
- pdf Regulaminu konkursu