Wystawa Agnieszki Andruszkiewicz

Teatr Arlekin zaprasza w listopadzie na otwarcie wystawy Agnieszki Andruszkiewicz, pt. "mokra robota" - w Galerii A "w piwnicy" .

Wernisaż: czwartek, 17 listopada 2016 r., godz. 18.00.
Wystawa będzie prezentowana do 12 grudnia 2016 r. Wstęp wolny.

Agnieszka Andruszkiewicz zajmuje się papierem czerpanym od kilkunastu już lat, a swoją przygodę z tym medium rozpoczęła na studiach w Instytucie Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej. Papier towarzyszył jej w kolejnych wyzwaniach zawodowych, takich jak praca w przemyśle, Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi, gdzie prowadzi zajęcia z projektowania konstrukcji opakowań czy podczas zakończonych w tym roku studiów doktoranckich w Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Papier wykorzystuje również do osobistego, twórczego rozwoju, którego efekty prezentuje na wystawach indywidualnych, podsumowujących niejako etapy jej artystycznych poszukiwań - subtelnych refleksji na temat natury, popartych eksperymentami warsztatowymi.