KREOWANIE MAKIJAŻU! NIEPOWTARZALNE WARSZTATY!

Foto: Ewa Żylińska

Szanowni Państwo,
przygotowaliśmy profesjonalną i niepowtarzalną ofertę warsztatową skierowaną do początkujących i zaawansowanych w tej materii słuchaczy.

Warsztaty obejmą:
- teoretyczne i praktyczne zagadnienia z wiedzy o produktach i narzędziach potrzebnych przy kreowaniu makijażu;
- makijaż korekcyjny;
- konturowanie i strobbing;
- projektowanie i wykonanie makijażu inspirowanego ETNO;
- projektowanie i wykonanie makijażu „fashion”;
- projektowanie i wykonanie makijażu innymi produktami niż te przeznaczone do makijażu ( takimi jak papierowe wycinanki, biżuteria, płatki złota);
- praktyczne wiadomości z zakresu historii makijażu;
– współczesny makijaż inspirowany latami 20-tymi, 50-tymi, a także makijaż barokowy itd.

Uwaga!
Warsztaty prowadzone będą na Wydziale Wzornictwa przy Katedrze Projektowania Ubioru Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania.
Czas: od lutego do czerwca 2017 roku
Miejsce: Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi, Targowa 65
Prowadząca: Beata Bojda
Ilość godzin zajęć: 40

Kontakt:
0-42 678-05-50
0-42 678-26-71
0-42 678-25-89
dziekanat@wssip.edu.pl

Beata Bojda - makijażysta, charakteryzator, pedagog, kosmetolog. Jest od kilku lat jurorem Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu Artystycznego "Art Visage". Od lat pisze artykuły dla profesjonalnego pisma "Nowości w kosmetyce". Była charakteryzatorem m.in. Piotra Machalicy ("15 fotografii", "Wędrowiec"), Anny Guzik ("Wędrowiec"), Anny Cieślak i Andrzeja Chyry ("Agape"). Pracowała z amerykańskim reżyserem Brucem Paramore oraz Barbarą Borkałą w filmie "Kochaj i tańcz" oraz serialu "Tancerze". Współpracuje z agencjami reklamowymi oraz projektantami mody tworząc makijaże na pokazach i do zdjęć. Laureat nagrody Artysta Roku 2014 magazynu Make-up Trendy. Wyróżniona przez Les Nouvelles Esthétiques tytułem Beauty Industry Icon w 2015r. Prowadzi szkolenia w zakresie makijażu i stylizacji.