Wystawa dr Joanny Apanowicz

Uprzejmie zapraszamy na wystawę pani dr Joanny Apanowicz wykładowcy na Wydziale Wzornictwa Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi.

"Joanna Apanowicz „pisze” swoje delikatne, niewielkiego formatu kompozycje w tonie czerni, bieli i szarości. Jej prace wyrażone są językiem typowym i  charakterystycznym dla grafiki artystycznej. Subtelność tych kompozycji wzbogaca jeszcze kruchość szkła i porcelany, co w obszarze grafiki jest zjawiskiem  stosunkowo nowym i poszukującym – mówi prof. Joanna Wiszniewska-Domańska z Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi".

wystawa: 14-24 stycznia 2017 r.
miejsce: aula Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, ul. Targowa 65
finisaż: 24 stycznia 2017 r. g. 15.00