Wystawa Klaudii Funkiewicz „Charaktery”

Wystawa pt. "Charaktery" - to pierwszy indywidualny pokaz prac studentki WSSiP Klaudii Funkiewicz.
Na wystawie Klaudia prezentuje rysunki,grafiki , fotografie i lalki wykonane techniką własną.
Rysunki i grafiki - to pełne ekspresji postacie kobiet i mężczyzn. Wydaje się jakby bohaterowie rysunków, o pięknie narysowanych, wyrazistych twarzach - toczyli pomiędzy sobą dialog, którego treści możemy się jedynie domyślać.
Na szczególną uwagę zasługuje "sala lalek" - niezwykle ekspresyjne postacie zaprojektowane z myślą o filmie animowanym.
Cykl zdjęć,  do których "pozowały"- stara się oglądającym opowiedzieć ich tajemniczą historię.
Wystawa ciekawa, poruszająca wyobraźnię i godna polecenia. Można ją oglądać w Domu Literatury w Łodzi.

czas: 26 styczeń w godzinach 18:00 - 20:00
miejsce: Dom Literatury w Łodzi, Roosevelta 17, 90-056 Łódź