Tydzień z Architekturą

W dniach od 22 do 31 maja 2014 r. łódzki oddział SARP zorganizował w Łodzi "Tydzień z Architekturą". Był to czas spotkań różnych środowisk związanych z architekturą, urbanistyką i szeroko pojmowanym budownictwem.
W tym czasie, biorąca udział w wydarzeniach, Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania zaprezentowała w uczelnianej galerii tematyczną wystawę "Dyplom dla Łodzi".

W związku z obchodami "Tygodnia z Architekturą" rozstrzygnięty został "Konkurs na najlepszy dyplom dla kierunków architektura i urbanistyka oraz architektura wnętrz". W konkursie wzięło udział wielu studentów z czterech łódzkich uczelni.
W finałowej 10-tce dyplomów
, biorących udział w konkursie, znalazła się praca Pauliny Przybylskiej dyplomantki pana mgr. A. Owczarka. Praca była prezentowana na wystawie głównej.

29 maja w programie telewizyjnym prezentowały swoje dyplomy Marta Jobkiewicz, Paulina Przybylska i Karolina Mabiki-Odeleye.
W rozmowie udział wziął także pan mgr Andrzej Owczarek.

Zapraszamy do obejrzenia programu ...