Kursy i warsztaty w okresie letnim

Ty i Szkoła

Przed nami wakacje - czas wypoczynku, obcowania z naturą, podróży, zawierania nowych znajomości i przyjaźni ....To również odpowiedni czas na uzupełnienie wiedzy i nabycie nowych umiejętności, mogących okazać się przydatnymi dla nas w przyszłości.
Mając powyższe na uwadze i odpowiadając na częste zapytania dotyczące możliwości dokształcania na kursach lub warsztatach w okresie letnim, tj. w lipcu, sierpniu i wrześniu, Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi proponuje zajęcia z zakresu:

1. projektowania i aranżacji wnętrz mieszkalnych,
2. dekoracji witryn,
3. projektowania zabawek i pamiątek turystycznych,
4.projektowania graficznego: katalog, kalendarz, plakat,
5. warsztatów aktorskich,
6. fotografii,
7. montażu filmowego,
8. rozwoju osobistego,
9. języka angielskiego dla designerów,
10. projektowania na potrzeby gier komputerowych.

Planowane grupy minimum: 8 - 10 osobowe.
Aby zapisać się na wybrane zajęcia, można wysłać informację na adres e- mail: dziekanat@wssip.edu.pl, podając swoje imię, nazwisko, wybrany warsztat oraz termin uczestnictwa w zajęciach lub osobiście w dziekanacie uczelni ul. Targowa 65.
Serdecznie zapraszamy!