OFF FASHION WEEKEND

Off Fashion Weekend

Gorąco zapraszamy 19 września 2014 roku na kolejne modowe wydarzenie, którego Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania jest patronem. OFF FASHION WEEKEND, bo o nim mowa, jest 1. edycją wydarzenia, które co pół roku będzie organizowane w OFF Piotrkowska Center. To niebagatelne spotkanie stawia sobie za misję promowanie i wspieranie tego co ciekawe i jeszcze nieodkryte. "Chcieliśmy przeciwstawić się utartym schematom, że Londyn, Paryż i Berlin są najlepsze na świecie, a Łódź nudna" - mówi Kamil Widawski, współorganizator OFF Fashion Weekend.
Rozpoczynające się jutro wydarzenie, potrwa trzy dni (do 21 września 2014 r.). To otwarta platforma inspiracji i edukacji – kopalnia wiedzy na temat mody i innowacji, spotkań i warsztatów z wybitnymi specjalistami ze świata.

"Tylko u nas, w jednym klimatycznym miejscu spotkasz świetnych polskich i zagranicznych projektantów, ciekawe marki o światowej renomie. Wydarzenie jest doskonałą okazją nie tylko do obejrzenia pokazów najlepszych projektantów, ale i przestrzenią gdzie projektanci mają szanse sprzedać autorskie produkty bezpośrednio gościom imprezy. Za cel stawiamy sobie stworzenie przestrzeni, gdzie obok najwyższego poziomu odczuć estetycznych znajdzie się miejsce na wymianę doświadczeń i wiedzy na temat mechanizmów branży modowej. Kreujemy ideę spotkania środowiskowego na styku sztuki i biznesu. Od samego początku związani jesteśmy z Łodzią, miastem kojarzonym z rozwojem włókiennictwa i przemysłu odzieżowego. Swoją działalnością wpisujemy się w strategię rozwoju miasta w oparciu o sektor przemysłów kreatywnych."

W tych dniach zobaczymy m.in:
Pandora Mexico, Marion Roscher for Rockmädchen,  Maria Wiatrowska, MARYLAW,  Diamond Dust, Jagoda Kawicka,  Jarosław Ewert, Milita Nikonorov ,  Aleksandra Markowska, Katarzyna Ostapowicz