VII Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2014

VII Europejskie Forum Gospodarcze

W dniach 14-15 X 2014 r. odbywa się VII Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie. Wśród specjalistów biorących udział w panelu dyskusyjnym: 'Innowacyjne Włókiennictwo i Przemysł Mody' mamy swoją, przedstawicielkę - Małgorzatę Gawrysiak – Bańkowską, Kierownik Katedry Tkanin i Ubioru, Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi.
Podczas trwania Forum czynne będzie stoisko informacyjne WSSiP
Prace zaliczeniowe z ostatniego semestru z pracowni projektowania ubioru prezentować będą Aleksandra Ożarowska, Aleksandra Jendryka, Sabina Kozioł oraz Anita Hurbańczuk.
Wszystkim osobom biorącym czynny udział w forum, a także tym jedynie przysłuchującym się dyskusjom znawców, życzymy niezapomnianych wrażeń.

Szczegóły: http://efg2014.pl/