Międzynarodowe Targi Mody PTAK EXPO oraz Fashion Week Poland

Ptak Expo

Serdecznie zapraszamy 18-22 lutego 2015 r. na Międzynarodowe Targi Mody PTAK EXPO oraz Fashion Week Poland. Uczestnikiem, jak w poprzedniej edycji, będzie także WSSiP. Zaprezentowane zostaną prace studentów z pracowni ubioru konfekcyjnego, scenicznego oraz z pracowni tkaniny i obuwia.
Zobaczymy prace młodych projektantów:
Moniki Włodarczyk
Magdaleny Mędzy
Anity Hurbańczuk
Joanny Witko
Adrianny Gagis
Aleksandry Jendryki
Dominiki Juniewicz
Aleksandry Ożarowskiej
Olgi Gonery
Alicji Zgubińskiej

Wszystkie pokazy zrealizowane zostaną, dzięki zaangażowaniu Pani Dziekan Wydziału Wzornictwa dr Beaty Cholewy-Mazurowskiej, Pani Kierownik Katedry Tkaniny i Ubioru mgr Małgorzacie Gawrysiak-Bańkowskiej oraz wykładowczyni WSSiP prof. Annie Frąckowicz.
W trakcie Targów - 18 lutego 2015 r. prof. Anna Frąckowicz wygłosi wykład, pt.: "Tkanina i ubiór japoński - tradycja i współczesność".

Już dziś Wszystkich serdecznie zapraszamy!