Informacje dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych wydziałów architektury, wzornictwa, filmu i fotografi - Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi

Wielki Kreator

Nagroda Wielki Kreator

Podczas gali rozdania nagród Menadżer Roku Regionu Łódzkiego wręczona została również nagroda Wielki Kreator. Ponieważ uwielbiamy chwalić się naszymi absolwentami, z których (bez wyjątku) jesteśmy ogromnie dumni, mamy wiadomość, którą być może nie wszyscy wyśledzili w mediach. Wielokrotnie już wspominany Maciej Blaźniak i stworzone przez niego i jego małżonkę Joannę Gusztę wydawnictwo Ładne Halo otrzymało prestiżową nagrodę - Wielki Kreator, której pomysłodawcą jest Narodowe Centrum Kultury. Właśnie tym roku uhonorowano Wydawnictwo Ładne Halo, którego właścicielami są Maciej Blaźniak i Joanna Guszta.
Gratulujemy i przesyłamy pozdrowienia!