ART OF PACKAGING

Kompletne opakowanie - Trzy Ziarna

Debiutujący w konkursie ART OF PACKAGING nasz student Igor Ziółkowski otrzymał nominację w kategorii "Pragnienie".

Dla wielu osób kawa stanowi źródło energii i siły, bądź działa relaksacyjne i kojąco - krótko mówiąc, picie kawy stanowi codzienność i jest dla nas bardzo ważne.
Trzy Ziarna to seria kaw stworzona z myślą o ludziach ceniących wysokiej jakości smak, a zarazem zapracowanych. Ludziach, którzy nie mają czasu na wypicie kawy w kawiarni i którym nie smakuje kawa z automatu. Trzy Ziarna to doskonałe rozwiązanie!
Do wyboru są trzy kawy, trzy różne smaki, trzy różne moce - Trzy Ziarna. Dzięki dużej pojemności kubka, kawy wystarcza na długi czas, a specjalna technologia termiczna zadba by nie wystygła.
Kompletne opakowanie składa się z papierowego kubka hermetycznie zamkniętego folią, aby zapewnić świeżość  kawy wewnątrz i opakowania
z tektury które chroni kubek i jego zawartość.
Wystarczy kupić Trzy Ziarna, otworzyć opakowanie, zerwać zabezpieczenie i zalać kawę wodą. Smacznego!