Szkolenia dla studentów w ramach Fashion Week

fot. Kamil Maćkowicz

Podczas jesiennej edycji Fashion Philosophy Fashion Week Poland studentki Katedry Projektowania Ubioru - Anita Hurbańczuk i Sabina Kozioł oraz student Wydziału Filmu i Fotografii Norbert Serafin mieli okazję uczestniczyć w szkoleniach i wykładach Let Them Know.

Projekt Let Them Know to cykl profesjonalnych szkoleń i wykładów przeznaczonych dla projektantów, producentów, właścicieli firm odzieżowych, specjalistów ds. marketingu, a także wszystkich osób chcących poszerzyć kompetencje z zakresu branży odzieżowej. Dzięki światowej klasy wykładowcom uczestnicy mogą posiąść wiedzę trudno dostępną na polskim rynku, a jednocześnie potrzebną do prowadzenia biznesu modowego na najwyższym poziomie.