Zapraszamy na warsztat poświęcony modzie kobiecej z okresu secesji

Warsztat poświęcony modzie kobiecej z okresu secesji

24 IV 2015 r. (piątek) w godzinach od 13.00 do 17.00 w auli WSSiP odbędzie się warsztat poświęcony modzie kobiecej z okresu secesji, będący kontynuacją listopadowego spotkania "Kobieta motyl? Sufrażystka?...". Tym razem tematem będzie "Konstrukcja bluzki secesyjnej". Wykład i zajęcia praktyczne poprowadzi rekonstruktorka i fascynatka mody dawnej - Katarzyna Kajani-Janiszewska.
Uwaga! Prosimy o przyniesienie materiałów umożliwiających udział w części praktycznej.
Organizatorami spotkania są: Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi oraz Fundacja Pole Kreacji.
Wstęp wolny!
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.