Galeria akademicka

Wystawa studentów pracowni Ilustracji i Książki Artystycznej

Wystawa prac studentów pracowni Ilustracji i Książki Artystycznej

Zapraszamy Studentów i Pedagogów naszej uczelni na uroczyste otwarcie wystawy "Fabryka Książek VII", która jest już siódmą z kolei wystawą studentów Pracowni Ilustracji i Książki Artystycznej Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, prowadzonej przez p. prof. Joannę Wiszniewską - Domańską, na której zaprezentowane zostaną głównie książki unikatowe, wykonane ręcznie i wydane w jednym egzemplarzu. Obok nich przedstawimy książki stare "uratowane od zapomnienia", którym młodzi ilustratorzy nadali zupełnie nowy wyraz i formę. Zobaczymy projekty ilustracji, także fotograficzne, do utworów literackich: bajek,poezji, prozy oraz muzyki.Projekty ilustracji wykonane w różnych technikach, zarówno tradycyjnych jak i cyfrowych.

OTWARCIE wystawy 17 lutego /poniedziałek/ godzina 17-ta w Bibliotece Uniwersyteckiej.