Galeria akademicka

Wystawa malarstwa Miłosza Gortyńskiego - studenta WSSiP

Fotografia: Jarosław Grzybowski

"Per aspera" ("Przez trud") to tytuł zbliżającej się wystawy malarstwa Miłosza Gortyńskiego - studenta wzornictwa przemysłowego Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi.
Wystawa stanowić będzie przegląd postępów autora, od lata 2015 roku aż po dzień dzisiejszy. Malarstwo Gortyńskiego traktuje o agresji zawartej w żywych istotach, zakorzenionej głęboko i trwającej tam na dobre.
Wystawa odbędzie się na terenie Galerii Akademickiej WSSiP i trwać będzie od 4.11 do 18.11 roku bieżącego. Wernisaż zacznie się o godzinie 17:00. Wstęp na wystawę jest wolny.
Serdecznie zapraszamy!