Wersja mobilna strony WSSiP

Uwaga Absolwenci

Utworzona na stronie nowa zakładka ma służyć prezentacji autorskich projektów artystycznych, a także kontaktom między studentami/absolwentami Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania, a ewentualnymi pracodawcami, często odwiedzającymi szkolną i fejsbukową stronę WSSiP.

Możecie Państwo, z naszą pomocą, dzielić się własnymi pomysłam, chwalić zrealizowanymi projektami. Najlepsze przesłane pomysły będą przez nas pokazywane na stronie WSSiP. My za to możemy obiecać, że spływające do nas oferty pracy dla absolwentów konkretnych kierunków studiów artystycznych, pomysły na realizację innowacyjnych projektów, propozycje współpracy artystycznej będą zainteresowanym Państwu natychmiast przekazywane i, mamy nadzieję, zachęcą wielu utalentowanych, młodych ludzi skupionych wokół naszej uczelni do podejmowania nowych wyzwań.

Chętnych do podjęcia współpracy z nami prosimy o odpowiedź na kilka ważnych, choć krótkich, pytań (zgodnie z proponawaną kolejnością).

  • imię i nazwisko
  • adres e-mail
  • telefon kontaktowy
  • ukończony kierunek studiów i specjalizacja
  • krótki opis prezentujący własną sylwetkę - max 200 znaków
  • zdjęcia wybranych autorskich projektów - max 8 szt.

Wszelkie informacje prosimy przesyłać na adres mailowy promocja@wssip.edu.pl

Prosimy także o załączenie zgody na przetwarzanie przesłanych przez Państwa informacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu prezentacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 r., nr.101, poz. 926 z późn. zm.)”

Uwaga Absolwenci

Zabrania sie wykorzystywania nazwy uczelni oraz fotografii , projektów i tekstów zamieszczonych na stronie internetowej bez zezwolenia władz WSSiP.


Wersja angielska WSSiP Wersja ukraińska WSSiP Wersja rosyjska WSSiP
Do góry strony