Wydarzenia

Wystawa studentki WSSiP Marii Snisarenko

Wystawa studentki WSSiP Marii Snisarenko

Zapraszamy na pierwszą w historii Kina BODO wystawę sztuki! Od 27 listopada do 04 grudnia 2017 będziecie mogli obejrzeć serię ilustracji fotograficznych Marii Snisarenko pt. "Nie Umiem Gotować. Zawsze Wszystko Przypalam.".

MARIIA SNISARENKO (27.11.1992, Chersoń, Ukraina), absolwentka Liceum Plastycznego w Chersoniu i Chersońskiego Uniwersytetu Państwowego (departament pedagogiki i sztuk pięknych), a obecnie studentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi.

Zajmuje się ilustracją, malarstwem, grafiką projektową i fotografią. Swoje prace prezentowała dotychczas w Chersoniu, Odessie i Kijowie oraz w Jarosławiu, Warszawie w ramach “Ukraina. Festiwal Filmowy”, Domu Literatury w Łodzi i Instytucie Sztuki w Opolu w ramach Festiwalu Filmowego “Opolskie Lamy”. Nominacje w jedenastej edycji Konkursu ART of PACKAGING w Poznaniu (projekt ekologiczne opakowanie na wino) w kategorii „Pragnienie” (opakowanie na napoje) oraz nominacja w kategorii “Wyróżnienie Przewodniczącej Jury”. W swojej twórczości inspiruje się naturą, muzyką, literaturą, mitologią, oraz związkami człowieka z jego otoczeniem, rzeczami codziennymi.

Wystawa czynna w godzinach pracy kina.
WSTĘP WOLNY