Zapraszamy na Dni Otwarte z Grafiką

W poprzednim roku zapraszaliśmy Was do siedzibie Uczelni, gdzie mogliście zobaczyć nasze pracownie oraz zapoznać się z projektami swoich starszych kolegów.

Tym razem zobaczymy się i słyszymy w sieci, online.

Uczestnicy będą brali udział w spotkaniu z wykładowcami Grafiki na kierunku Wzornictwo. Pozyskają wiedzę na temat profilu kształcenia, przedmiotach i zadaniach praktycznych na tym profilu. Porozmawiamy o zagadnieniach programowych z tradycyjnych dziedzin projektowania jak i nowoczesnych technologii grafiki komputerowej. Pokażemy też dorobek projektowy naszych studentów z różnych pracowni i lat studiów.
Uczestnicząc w dniach otwartych online będziecie mieć możliwość prowadzenia rozmowy z wykładowcami i zadawania pytań dotyczących wybranego kierunku.

Spotkanie odbędzie się online  25 sierpnia o godz. 11:00 na naszym kanale Microsoft Teams.

Zapisy przyjmowane są droga mailową w dziekanacie Uczelni: dziekanat@wssip.edu.pl
WYSYŁAJĄC SWOJE ZGŁOSZENIE, PROSZĘ NADAĆ TYTUŁ KORESPONDENCJI: „DNI OTWARTE Z GRAFIKĄ”

Uczestnik spotkania 24 sierpnia otrzyma maila z  kodem aktywacyjny grupy.