Dni Otwarte STUDIUM AKTORSKIEGO

Zapraszamy na Dni Otwarte STUDIUM AKTORSKIEGO
przy Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi
24 września o godz. 11:00

Tym razem zobaczymy i usłyszymy się w sieci.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu z wykładowcami naszego Studium Aktorskiego. To możliwość bezpośredniej rozmowy z wykładowcami i zadawania szczegółowych pytań dotyczących wybranego przez Ciebie kierunku.
Bezpośrednio od nich dowiesz się na czym polega trening aktorski, który rozwinie Twoją osobowość twórczą oraz świadomość środków wyrazu towarzyszących zarówno tradycyjnym jak i najnowszym formom wypowiedzi artystycznej w teatrze i filmie.
Po odbyciu naszego 3 letniego Studium Aktorskiego, a następnie zdaniu egzaminu eksternistycznego dla aktorów dramatu organizowanego przez ZASP, możesz ubiegać się o tytuł zawodowego aktora.

Spotkanie online z wykładowczynią Studium dr Kamilą Sammler odbędzie się 24 września o godz. 11:00 na platformie ZOOM.

Zapisy przyjmowane są drogą mailową w dziekanacie Uczelni: dziekanat@wssip.edu.pl

WYSYŁAJĄC SWOJE ZGŁOSZENIE, PROSZĘ NADAĆ TYTUŁ KORESPONDENCJI: „DNI OTWARTE- STUDIUM AKTORSKIE”

Przed umówioną godziną spotkania, otrzymasz maila z kodem aktywacyjnym - zaproszeniem na spotkanie.

Urzeczywistniaj marzenia!!!