Dni Otwarte na Wydziale Filmu i Fotografii

W poprzednim roku zapraszaliśmy Was do siedziby Uczelni, gdzie mogliście zobaczyć nasze pracownie oraz zapoznać się z projektami swoich starszych kolegów.
Tym razem zobaczymy się i słyszymy w sieci, online.

Katedra Fotografii

Uczestnicy będą brali udział w spotkaniu z wykładowcą Fotografii  prof. Sergiuszem Sachno. Pozyskają wiedzę na temat profilu kształcenia, przedmiotach i zadaniach praktycznych na tym profilu. Pokażemy też dorobek fotograficzny naszych studentów z różnych pracowni i lat studiów.
Uczestnicząc w dniach otwartych online będziecie mieć możliwość prowadzenia rozmowy z wykładowcą i zadawania pytań dotyczących wybranego kierunku.

Spotkanie odbędzie się online  24 września o godz. 11:00 na platformie ZOOM.

Zapisy przyjmowane są droga mailową w dziekanacie Uczelni: dziekanat@wssip.edu.pl

WYSYŁAJĄC SWOJE ZGŁOSZENIE, PROSZĘ NADAĆ TYTUŁ KORESPONDENCJI: „DNI OTWARTE Z FOTOGRAFIĄ

Uczestnik spotkania 24 września otrzyma maila z  zaproszeniem (linkiem do spotkania).

--------------------------------------------------

Katedra Reżyserii

dr Jerzy Matula

Katedra Sztuki Operatorskiej

prof. dr hab. Stanisław Szymański

Spotkanie odbędzie się online  24 września o godz. 11:00 na platformie ZOOM.

WYSYŁAJĄC SWOJE ZGŁOSZENIE, PROSZĘ NADAĆ TYTUŁ KORESPONDENCJI: „DNI OTWARTE Z FILMEM