Dni Otwarte na Wydziale Wzornictwa

Nie wszyscy zdajemy sobie sprawę, że cały otaczający nas świat został ZAPROJEKTOWANY!
Produkty współczesnego wzornictwa są wszechobecne w otaczającej nas przestrzeni i mają zasięg globalny.
Od kubka do wycieczkowca, od sukienki do samolotu!
Spotkania online z pedagogami Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania pozwolą przedstawić szeroką ofertę edukacyjną naszej uczelni wielu specjalności, od projektowania ubioru, mebli, tkaniny, biżuterii, do sprzętu AGD. Uczestnicząc w dniach otwartych online będziecie mieć możliwość prowadzenia rozmowy z wykładowcami i zadawania pytań dotyczących wybranego kierunku.

Pierwsze spotkanie odbędzie się online 24 września o godz. 11:00 na naszym kanale Microsoft Teams.

Zapisy przyjmowane są droga mailową w dziekanacie Uczelni:
dziekanat@wssip.edu.pl
WYSYŁAJĄC SWOJE ZGŁOSZENIE, PROSZĘ NADAĆ TYTUŁ KORESPONDENCJI: „DNI OTWARTE Z WYDZIAŁEM WZORNICTWA”
Treść zgłoszenia:
Zgłaszam uczestnictwo w Dniach Otwartych na Wydziale Wzornictwa WSSiP w Łodzi.
Proszę podać Imię i Nazwisko

Proszę podać swój mail

Uczestnik spotkania 24 września o godz. 11.00 otrzyma na swojego maila zaproszenie do grupy.
Warunkiem jest zainstalowana aplikacja Teams.