Dni Otwarte z Grafiką

Zapraszamy na Dni Otwarte z Grafiką

Uczestnicy będą brali kolejny raz udział w spotkaniu z wykładowcami Grafiki na kierunku Wzornictwo. Pozyskają wiedzę na temat profilu kształcenia, przedmiotach i zadaniach praktycznych na tym profilu. Porozmawiamy o zagadnieniach programowych z tradycyjnych dziedzin projektowania jak i nowoczesnych technologii grafiki komputerowej. Pokażemy też dorobek projektowy naszych studentów z różnych pracowni i lat studiów.
Uczestnicząc w dniach otwartych online będziecie mieć możliwość prowadzenia rozmowy z wykładowcami i zadawania pytań dotyczących wybranego kierunku.

Spotkanie odbędzie się online  24 września o godz. 11:00 na naszym kanale Microsoft Teams.

Zapisy przyjmowane są droga mailową w dziekanacie Uczelni: dziekanat@wssip.edu.pl
WYSYŁAJĄC SWOJE ZGŁOSZENIE, PROSZĘ NADAĆ TYTUŁ KORESPONDENCJI: „DNI OTWARTE Z GRAFIKĄ”

Uczestnik spotkania 24 września o godz. 11.00 otrzyma na swojego maila zaproszenie do grupy.
Warunkiem jest zainstalowana aplikacja Teams.

Terminy dni otwartych na kierunku Grafika:
pierwszy    25.08.2020 r.
drugi          10.09.2020 r.