Zapraszamy na DRZWI OTWARTE Wydziału Wzornictwa WSSiP

DRZWI OTWARTE Wydziału Wzornictwa WSSiP

DRZWI OTWARTE Wydziału Wzornictwa to doskonały czas aby zapoznać się z ofertą edukacyjną WSSiP. Będzie można obejrzeć pracownię warsztatową projektowania m.in. biżuterii, ubioru, zapoznać się z programem kształcenia w pracowni komunikacji wizualnej, a także pracowni konstrukcji papierowych opakowań. Wydarzenie to będzie odbywało się w formie hybrydowej - stacjonarnej i online.

Poniżej harmonogram Drzwi Otwartych w MAJU

Biżuteria / spotkanie w WSSiP
19 maja / środa / godzina 14.00-15.00
26 maja / środa / godzina 14.00-15.00

Moda / spotkanie w WSSiP
10 maja / poniedziałek / godzina 16.30-17.30
17 maja / poniedziałek / godzina 16.30-17.30

Ubiór / spotkanie w WSSiP / Online - Teams
11 maja / wtorek / godzina 17.00-18.00
18 maja / wtorek / godzina 17.00-18.00

Komunikacja Wizualna / Online - Teams
13 maja / czwartek / godzina 18.00-19.00
27 maja / czwartek / godzina 18.00-19.00

Papier - Opakowania / Online - Teams
28 maja / piątek / godzina 18.00-19.00
14 maja / piątek / godzina 18.00-19.00

Drzwi Otwarte online będą odbywać się na platformie Teams. Prosimy Państwa o zgłoszenia uczestnictwa pod adres e-mail drzwiotwarte@wssip.edu.pl, w informacji zwrotnej prześlemy link do spotkania.

Opis pracowni:

Biżuteria
Zajęcia w Pracowni Projektowania Biżuterii to zajęcia praktyczne w warsztacie złotniczym  połączone z umiejętnościami z projektowania, historią złotnictwa, materiałoznawstwem, technikami złotniczymi i probiernictwem.

Komunikacja Wizualna
Zakres nauczania w Katedrze Komunikacji Wizualnej to grafika projektowa, plakat, grafika wydawnicza, reklama, identyfikacja wizualna, projektowanie opakowań, multimedia w tym animacja obrazu, jak również projektowanie stron internetowych.

Papier - Opakowania
Zakres nauczania w Pracowni Konstrukcji Papierowych Opakowań obejmuje zapoznanie się w branżą opakowaniową, poznanie obowiązujących standardów konstrukcji papierowych opakowań, a także konstruowanie autorskich brył opakowań z papieru, kartonu i tektury.