Relacja z warsztatów operatorskich pod opieką wykładowców Wydziału Realizacji Oleksandra Pozdnyakova i Yoriego Fabiana

Relacja z warsztatów operatorskich

Pod koniec kwietnia szkolna kotłownia stała się planem zdjęciowym. W tych tajemniczych i klimatycznych wnętrzach doszło do zabójstwa Elektryka (Roman Sętkowski), a sprawcami okazała się dwójka bezwzględnych opryszków (w tych rolach słuchacze Studium Aktorskiego Michał Lachowski i Szymon Kędzielawski).

Scenka realizowana była w ramach warsztatów operatorskich pod opieką wykładowców Wydziału Realizacji Oleksandra Pozdnyakova i Yoriego Fabiana, a ich celem było przetestowanie możliwości, jaki dają obiektywy anamorficzne.
Studenci pracowali tym razem na kamerze Arri Alexa XT oraz obiektywach Kowa i Orion z rentalu Samo Pro Rental House.