Podpisanie listów intencyjnych ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich oddział w Łodzi i Regionalną Izba Budownictwa w Łodzi

Podpisanie Listu Intencyjnego  z Prezesem Regionalnej Izby Budownictwa w Łodzi dr. Januszem Wdzięczakiem

Podpisanie Listu Intencyjnego z Prezesem Regionalnej Izby Budownictwa w Łodzi dr. Januszem Wdzięczakiem

W dniu  dzisiejszym (18.08.2021r.) nasz Rektor prof. Piotr Cieciura podpisał List Intencyjny z Prezesem Stowarzyszenia Architektów Polskich w Łodzi Jakubem Krzysztofikiem. W treści listu obie strony zadeklarowały chęć współpracy przy tworzeniu nowego kierunku studiów podyplomowych Inwestycje w nieruchomości. Jednocześnie SARP obiecał pomoc przy organizacji praktyk zawodowych dla naszych studentów.

Niedługo później Rektor spotkał się z Prezesem Regionalnej Izby Budownictwa w Łodzi dr. Januszem Wdzięczakiem, z którym podpisał podobny List Intencyjny. Prezes Izby zadeklarował, poza bliską współpracą przy tworzeniu nowego kierunku, pomoc przy rozwoju naszej uczelni i poszerzaniu perspektyw dla studentów.

Zdjęcia wykonał: Antoni Woodley