REALIZUJEMY SPEKTAKL TEATRU TELEWIZJI!

Zuza Cyran, słuchaczka III roku Studium Aktorskiego debiutuje na srebrnym ekranie!

W połowie lutego rozpoczęły się w Łodzi zdjęcia do spektaklu Teatru TV pt. Król Edyp w reż. Jacka Ragnisa-Królikiewicza. Chwalimy się tą informacją, ponieważ WSSiP jest partnerem TVP i Studia N przy realizacji tego projektu: w obsadzie spektaklu znajdują się nasi wykładowcy (Marek Nędza, Marcin Włodarski, Sławomir Sulej), słuchacze Studium Aktorskiego (Zuza Cyran, Eliza Sondaj, Szymon Kędzielawski, Michał Lachowski, Ernest Markiewicz, Iga Biaduń i Klaudia Michalik) oraz studenci Wydziału Realizacji (Dawid Jędrzejczak i Dawid Frydrykiewicz).
Ponadto nasi studenci odbywają na planie praktyki studenckie, pracując w dziale kostiumów, operatorskim oraz reżyserskim, a także statystują w scenach zbiorowych. W sumie prawie 30 studentów naszej Szkoły zdobywa na planie tej realizacji swoje pierwsze poważne doświadczenie filmowe!

Autor zdjęć: Aleksandra Skowrońska