Wsparcie dla studentów z Ukrainy

WW odpowiedzi na apel Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka w sprawie udzielenia wsparcia osobom kształcącym się obecnie na terenie Ukrainy, chcielibyśmy poinformować, że nasza Uczelnia serdecznie zaprasza wszystkich, którzy są zmuszeni przerwać studia  . Przygotowaliśmy dla Państwa miejsca na kierunkach: Realizacja Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografia, Architektura, Architektura Wnętrz, Wzornictwo (Komunikacja wizualna, Formy Przemysłowe i Ubiór).

Szczegółowych informacji udzielą pracownicy dziekanatu pod numerem +48 570 010 654, +48 570 600 141

----------------------

У відповідь на звернення міністра освіти і науки Пшемислава Чарнека про підтримку людей, які зараз навчаються в Україні, ми хотіли б повідомити вам, що наш університет сердечно запрошує всіх, хто буде змушений перервати навчання через дії на батьківщині.
Ми підготували для вас місце у сферах:
Кіновиробництва, Телебачення та фотографія, Архітектура, Дизайн інтер'єру,Дизайн (візуальна комунікація, індустріальні форми та одяг).
Детальна інформація буде надана співробітниками деканату за номером  +48 570 010 654, +48 570 600 141