Kolor, forma, awangarda - współczesna interpretacja mozaiki inspirowana Łodzią

Wystawa: Kolor, forma, awangarda - współczesna interpretacja mozaiki inspirowana Łodzią

Zapraszamy na wystawę prac studentek i studentów kierunków Architektura i Architektura Wnętrz Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi „Kolor, forma, awangarda - współczesna interpretacja mozaiki inspirowana Łodzią". Wystawa jest częścią projektu ,,Inspirowane mozaikami Łodzi” prowadzonego przez Akademię Paradyż.

Pracę zostaną  zaprezentowane  w Akademickim Centrum Designu w Łodzi przy ul. Księży Młyn 13/15 w ramach Łódź Design Festival (18 - 28.05.2023).

Otwarcie wystawy odbędzie się 18.05.2023 r. o godzinie 20.00.  Projekt zrealizowany ze studentkami i studentami kierunków Architektura i Architektura Wnętrz Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi pod kierunkiem dr Aleksandry Antoszczyk.