Nasza uczelnia uczestniczyła w targach organizowanych przez Akademickie Inicjatywy.
26 marca 2026r. odwiedziliśmy Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Sieradzu, 9 kwietnia 2026r. gościliśmy w Zespole Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica w Zduńskiej Woli, a 10 kwietnia 2026r. spotkaliśmy się z młodzieżą w Zespole Szkół nr 3 "Ekonomik" w Skierniewicach.
Podczas targów odbyliśmy wiele inspirujących rozmów z uczniami zainteresowanymi naszą oferta edukacyjną.
Serdecznie dziękujemy za wszystkie spotkania oraz miłe przyjęcie.