Wydarzenia

Dni Otwarte w WSSiP - Dziękujemy, że byliście

W dniach 16-18 kwietnia 2026r. zorganizowaliśmy Dni Otwarte w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. 

Dziękujemy za Państwa obecność podczas Dni Otwartych. Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować naszą  ofertę edukacyjną, przestrzenie dydaktyczne oraz atmosferę, która towarzyszy nam w codziennej pracy.  Spotkania, rozmowy oraz wspólnie spędzony czas były dla nas niezwykle cenne i inspirujące.
Mamy nadzieję, że wizyta ta pozwoliła lepiej poznać charakter naszej uczelni oraz możliwości, jakie oferujemy przyszłym studentom.
Liczymy, że już wkrótce będziemy mieli przyjemność powitać Państwa ponownie-tym razem jako część naszej społeczności akademickiej.