Premiera spektaklu Król Edyp

Scena ze spektaklu (fot. Ola Skowrońska)

Już w poniedziałek, 25 kwietnia, na antenie TVP1 będzie miała premiera spektaklu Król Edyp, w którego realizację zaangażowana była nasza Szkoła!
Po pierwsze, w obsadzie znaleźli się wykładowcy i słuchacze naszego Studium Aktorskiego - Marek Nędza, Sławomir Sulej, Marcin Włodarski oraz Zuza Cyran, Eliza Sondaj, Klaudia Michalik, Iga Biaduń, Michał Lachowski, Ernest Markiewicz i Szymon Kędzielawski.
Nasi studenci pracowali też w dziale kostiumów, reżyserskim, operatorskim i produkcji, a także statystowali w scenach zbiorowych. W sumie prawie 30 naszych studentów i słuchaczy Studium Aktorskiego zdobyło w trakcie tej realizacji swoje pierwsze poważne doświadczenie zawodowe!

Spektakl wyreżyserowany został przez Jacka Raginisa-Królikiewicza, a dla TVP wyprodukowało go Studio N.